Aktywne filtry

ZESTAW DO CZYSZCZENIA PODŁÓG

219,99 zł Cena

Zestaw jest przeznaczony do łatwego i wygodnego czyszczenia oraz pielęgnacji gładkich podłóg drewnianych. Ale bardzo dobrze sprawdza się też w przypadku podłóg z winylu, płytek i naturalnego kamienia.

INTENSYWNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY

119,99 zł Cena

Wysoce skuteczny, specjalistyczny środek do usuwania głębokich i uporczywych zanieczyszczeń z drewnianych powierzchni wykończonych olejami lub olejowoskami.

SPOSÓB APLIKACJI:

 

Osmo Wisch-Fix 8016 -...

100,99 zł Cena

Osmo Wisch-Fix koncentrat zalety stosowania

- wysoce skuteczny środek do czyszczenia i pielęgnacji z naturalnymi składnikami

- bardzo wydajny koncentrat

- czyści bez naruszania ochronnej powłoki olejo-wosków

- nawilża podłogę, zapobiegając wysuszeniu drewna

- optymalna aplikacja – mopem z zestawu Opti

Sposób czyszczenia:

Mop z nakładką do czyszczenia na mokro Maszyna do czyszczenia FloorXcenter z białym padem

PŁYN DO CZYSZCZENIA W...

60,75 zł Cena

Praktyczny płyn przeznaczony do codziennej pielęgnacji i czyszczenia powierzchni drewnianych olejowanych i wykończonych powłokami Osmo.
Szczególnie zalecany do powierzchni pokrytych Top-Olejem do blatów kuchennych Osmo.

SPOSÓB APLIKACJI:

szmatkie.jpg

Środki do czyszczenia drewna

Środki do czyszczenia drewna sprawiają, że odnawianie drewna jest przyjemnością. Przy odpowiedniej pielęgnacji drewno dłużej zachowa swój doskonały wygląd. Z tego powodu w naszym sklepie przygotowaliśmy szeroką gamę markowych środków do czyszczenia drewna. Meble i podłogi, które przez długi czas były narażone na starzenie się lub po prostu wydają się trwale zabrudzone, nie koniecznie wymagają wymiany na nowszy model, w takim przypadku wystarczy po prostu użyć preparatów do czyszczenia drewna, które wyczyszczą i rozjaśnią drewno. Wszystkie te preparaty znajdą Państwo w tej kategorii. Środki do czyszczenia mebli drewnianych Czy wiesz, że oprócz czyszczenia nasze meble wymagają również regularnej pielęgnacji i konserwacji. W szczególności meble drewniane należy pielęgnować specjalnymi woskami lub olejami, które są zawarte w nowoczesnych preparatach do czyszczenia mebli drewnianych. Drewniane meble przetrwają dziesięciolecia, jeśli potraktujemy je ostrożnie i delikatnie. Już dziś zainwestuj w wysokiej jakości preparaty do czyszczenia mebli drewnianych. Preparaty do czyszczenia drewna Preparaty do czyszczenia drewna, takie jak Intensywny Środek Czyszczący ułatwią skuteczne czyszczenie drewna. Głębokie czyszczenie dużych, mocno zabrudzonych zaolejonych powierzchni w obiektach użyteczności publicznej nie powinno stanowić więcej problemu. Środki do czyszczenia drewna marki Osmo wyróżnia niezwykła wydajność oraz lekka alkaiczność. Preparat do czyszczenia drewna Osmo nie zawiera więc agresywnych ani żrących ługów. Preparat do czyszczenia mebli drewnianych Preparat do czyszczenia mebli drewnianych potrzebuje również odpowiedniego zestawu do czyszczenia podłóg a nawet zestawu spray mop który powinien sprawić, że wyczyścisz podłogi w mgnieniu oka. Preparaty do czyszczenia mebli drewnianych, dostępne w naszym sklepie to: Środek do czyszczenia i pielęgnacji Wosku Osmo, jak również preparat do czyszczenia wosku w postaci sprayu.