Nowe produkty

Promocje

Czyszczenie i pielęgnacja 

Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

Pielęgnacja drewna

Ze względu na fakt iż drewno to naturalny materiał, który wraz z upływem czasu może tracić swoje pierwotne właściwości tak kluczowe jest zadbanie o jego odpowiednią pielęgnację oraz regularną konserwację.

Z myślą o tym celu przygotowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę preparatów do czyszczenia i pielęgnacji drewna. Woskowane i olejowane powierzchnie drewniane zachowają na długi czas swoje właściwości a poprzez regularne mycie i pielęgnację przy użyciu wysokiej jakości środków będą pięknie wyglądać przez lata.

Czyszczenie i pielęgnacja drewna

Istnieje co najmniej kilka metod aby zapewnić drewnianym meblom czy też innym drewnianym przedmiotom piękny wygląd. Olejowanie i woskowanie to dwie najpopularniejsze metody, których wykorzystanie pozwala w naturalny sposób zadbać o pielęgnacje drewna. Najczęściej można spotkać środki do olejowania w wersji barwiącej jak i też bezbarwnej.

Zestaw do czyszczenia drewna

Szeroka gama produktów do bejcowania drewna znajdująca się w naszym sklepie sprawdzi się znakomicie w przypadku wnętrz. Pozwoli zintensyfikować kolor danego materiału i uwypuklić drewniane słoje. Bejcowanie przekłada się na większą żywotność koloru drewna i pozwala nadać fakturze bardziej gładki charakter. Produkty do bejcowania można zatem z powodzeniem wykorzystać do odnowienia takich drewnianych powierzchni jak schody czy też podłogi.

W naszej stałej ofercie nie zabrakło również zestawów do pielęgnacji podłóg marki Osmo. Dzięki nim nie tylko wyczyszczą Państwo drewniane podłogi ale również zadbają jednocześnie o ich odpowiednią pielęgnację. Jest to kompleksowy sposób na utrzymanie drewnianych parkietów w idealnej kondycji na długie lata.

Produkty do pielęgnacji i impregnacji drewna

Wosk regeneracyjnyWosk olejny do egzotyków OSMO