Aktywne filtry

ZESTAW DO PIELĘGNACJI MEBLI...

199,41 zł Cena

ZESTAW DO PIELĘGNACJI MEBLI OGRODOWYCH OSMO

Praktyczny zestaw do renowacji i pielęgnacji drewna na zewnątrz. Zawiera komplet produktów Osmo, które pozwolą szybko przywrócić blask poszarzałych mebli ogrodowych i zabezpieczyć je od wpływu warunków atmosferycznych.

SPOSÓB APLIKACJI:

pedziel-osmo.jpgszmatkie.jpg

Osmo 8025 ŚRODEK DO...

298,86 zł Cena

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA TARASÓW OSMO

Środek do Czyszczenia Tarasów firmy Osmo to wysoce skuteczny koncentrat przeznaczony do czyszczenia na mokro desek tarasowych surowych lub olejowanych.

SPOSÓB APLIKACJI:

Osmo 8021 ŚRODEK DO...

515,98 zł Cena

Środek do Czyszczenia Kompozytów firmy Osmo

Wysoce skuteczny koncentrat przeznaczony do czyszczenia na mokro tarasów wykonanych z kompozytów polimerowych, jak WPC i BPC

SPOSÓB APLIKACJI:

 

Osmo 6611 ŻEL DO USUWANIA...

284,02 zł Cena

Żel do usuwania powłok OSMO

Specjalnie opracowany przez Osmo produkt przeznaczony do usuwania starych olejów tarasowych, lazur a także plam powstałych na drewnianych deskach tarasowych i drewnianych meblach ogrodowych.

Żel o pojemności 2,5 litra + szczotka Gratis!!!

Osmo 6609 ŻEL DO USUWANIA...

276,59 zł Cena

Specjalistyczny żel przeznaczony do czyszczenia i regeneracji poszarzałego drewna na zewnątrz.

Żel o pojemności 2,5 litra + szczotka Gratis!!!

SPOSÓB APLIKACJI:

pedziel-osmo.jpgszmatkie.jpg 

GARD CLEAN DO USUWANIA...

498,08 zł Cena

Wysoce skuteczny koncentrat czyszczący i dezynfekujący, opracowany specjalnie do szybkiego i wygodnego usuwania zielonego nalotu (oraz podobnych zanieczyszczeń organicznych) z powlekanych i surowych powierzchni drewnianych, również z rys, żłobień oraz pęknięć.

SPOSÓB APLIKACJI:

pedziel-osmo.jpgszmatkie.jpg 

ZESTAW DO ODŻYWICZANIA

131,99 zł Cena

Praktyczny Zestaw do odżywiczania Osmo jest przeznaczony do usuwania nacieków z żywic i osadów żywicznych na powierzchni drewna.

SPOSÓB APLIKACJI:

szmatkie.jpg

Pielęgnacja drewna na zewnątrz

Największy wpływ na zmiany struktury drewna oraz jego wygląd ma przechodzenie pomiędzy stanem wilgotności a suchości. Z tego też względu tak istotna jest odpowiednia pielęgnacja drewnianych elementów znajdujących się na zewnątrz ( tarasy drewniane ). W trakcie opadów deszczu drewno wchłania wodę przez co rozszerza się i jakiekolwiek szczeliny pomiędzy poszczególnymi elementami drewnianymi zanikają. Zupełnie odwrotnie sytuacja wygląda w trakcie upałów gdzie drewno wysycha, kurczy się i przez to zmniejsza się szerokość drewnianych elementów.

Pielęgnacja drewna na tarasie

W związku z takimi zmianami systematycznie czyszczenie drewnianego tarasu jest tak istotne. W naszym sklepie znajdą Państwo specjalistyczne środki do czyszczenia tarasów, zestawy do pielęgnacji mebli ogrodowych czy też żel do usuwania szarości drewna.