Katalog

Dostępność
Stan:

Nowe produkty

Promocje

Środki do pielęgnacji drewna 

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Środki do pielęgnacji drewna

Ze względu na fakt iż drewno to naturalny materiał, który wraz z upływem czasu może tracić swoje pierwotne właściwości tak kluczowe jest zadbanie o jego odpowiednią pielęgnację oraz regularną konserwację.

Z myślą o tym celu przygotowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę preparatów do czyszczenia i pielęgnacji drewna. Woskowane i olejowane powierzchnie drewniane zachowają na długi czas swoje właściwości a poprzez regularne mycie i pielęgnację przy użyciu wysokiej jakości środków będą pięknie wyglądać przez lata.

środki do pielęgnacji mebli drewnianych

Istnieje co najmniej kilka metod aby zapewnić drewnianym meblom czy też innym drewnianym przedmiotom piękny wygląd. Olejowanie i woskowanie to dwie najpopularniejsze metody, których wykorzystanie pozwala w naturalny sposób zadbać o pielęgnacje drewna. Najczęściej można spotkać środki do olejowania w wersji barwiącej jak i też bezbarwnej.

Pielęgnacja mebli drewnianych

Szeroka gama produktów do bejcowania drewna znajdująca się w naszym sklepie sprawdzi się znakomicie w przypadku wnętrz. Pozwoli zintensyfikować kolor danego materiału i uwypuklić drewniane słoje. Bejcowanie przekłada się na większą żywotność koloru drewna i pozwala nadać fakturze bardziej gładki charakter. Produkty do bejcowania można zatem z powodzeniem wykorzystać do odnowienia takich drewnianych powierzchni jak schody czy też podłogi.

W naszej stałej ofercie nie zabrakło również zestawów do pielęgnacji podłóg marki Osmo. Dzięki nim nie tylko wyczyszczą Państwo drewniane podłogi ale również zadbają jednocześnie o ich odpowiednią pielęgnację. Jest to kompleksowy sposób na utrzymanie drewnianych parkietów w idealnej kondycji na długie lata.

Produkty do pielęgnacji i impregnacji drewna

Wosk regeneracyjnyWosk olejny do egzotyków OSMO