Aktywne filtry

Protektor Drewna - Osmo

140,63 zł Cena

- 4006 - Bezbarwny, hybrydowy - Osmo

Zalety stosowania Protektora do Drewna;

- silnie hydrofobowy

- do wewnątrz i na zewnątrz

- wolny od biocydów

- bezpieczny dla zabawek dziecięcych

- odporny na ślinę i pot

Pędzel - Osmo Szczotka do malowania podłóg Aplikacja zanurzeniowa 

ZESTAW PIELĘGNACYJNY DO BLATÓW

239,99 zł Cena

Praktyczny i wygodny zestaw do czyszczenia, pielęgnacji i renowacji drewnianych blatów kuchennych, roboczych oraz innych powierzchni mebli drewnianych wykończonych powłokami Osmo lub olejowanych.

SPOSÓB APLIKACJI:

szmatkie.jpgikona_wloknina.jpg

PŁYN DO CZYSZCZENIA W...

60,75 zł Cena

Praktyczny płyn przeznaczony do codziennej pielęgnacji i czyszczenia powierzchni drewnianych olejowanych i wykończonych powłokami Osmo.
Szczególnie zalecany do powierzchni pokrytych Top-Olejem do blatów kuchennych Osmo.

SPOSÓB APLIKACJI:

szmatkie.jpg

Wosk do blatów

Drewniane blaty kuchenne to wyjątkowa ozdoba kuchni, która nigdy nie wyjdzie z mody, o blaty kuchenne trzeba jednak dbać. Tutaj przychodzi z pomocą wosk do blatów, aby przez długie lata móc cieszyć się drewnianymi meblami w naszych domach, warto pamiętać o odpowiedniej konserwacji drewna. Przy wyborze odpowiedniego produktu należy zwrócić uwagę na naturalne składniki i unikać stosowania środków chemicznych, ponieważ po nałożeniu warstwy oleju lub wosku drewno powinno być dobrze zabezpieczone. Kuchnia stanowi dla domowników bardzo ważne miejsce w rodzinnym życiu, pielęgnujmy ją i dbajmy o nią! Wosk do blatów Dlaczego rekomendujemy Państwu ten produkt? Olej do blatów kuchennych OSMO to idealny produkt przeznaczony do blatów kuchennych. Służy do wewnętrznego zabezpieczania powierzchni mebli i blatów (blaty kuchenne, biurka, półki itp.) Wykonanych z drewna liściastego lub klejonego. Nadaje się również do korków i płyt OSB. Olej czy wosk do blatów? Nie możesz się zdecydować na konkretny model wosku do drewna? Wciąż zastanawiasz się czy wybrać olej czy wosk do blatów? Polecamy Ci w takim razie protektor do drewna Osmo. Produkt ten może się okazać rozwiązaniem Twoich problemów. Ten uniwersalny produkt służy do impregnacji drewna zarówno wewnątrz jak i zewnątrz. Środek do impregnacji drewna Osmo to bezpieczny dla środowiska impregnat woskowy. Nie zawiera fungicydów i jest idealny do ochrony drewna od wewnątrz. Jest wysoce hydrofobowy.