Katalog

Dostępność
Stan:

Nowe produkty

Meble ogrodowe 

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Osmo olej do drewna na zewnątrz

W naszym sklepie znajdą Państwo środki do pielęgnacji drewna. Poprzez olejowanie powierzchni drewnianych można dany materiał zabezpieczyć przed korozją chemiczną jak i też biologiczną. W wielkim skrócie znaczy to iż drewno będzie zabezpieczone przed działaniem wilgoci, szkodników jak i też czynnikami atmosferycznymi. Osmo oleje do drewna na zewnątrz pozwalają również podkreślić naturalne piękno drewna.

Możesz użyć oleju do renowacji starego drewna, a także zabezpieczyć nim nowe przedmioty. Oferujemy oleje przeznaczone do użycia wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Olej do konserwacji drewna Osmo

Olej do konserwacji drewna na zewnątrz to znakomity impregnat dzięki, któremu można zabezpieczyć daną powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Impregnat w postaci oleju zapewnia trwałość przez wiele lat. Za sprawą swoich właściwości drewnu nie straszny będzie mróz, śnieg lub deszcz.

Lazura olejna osmo

Lazura olejna osmo to produkt przeznaczony do pielęgnacji oraz zabezpieczania drewna. Mowa tutaj o takich elementach drewnianych jak chociażby parapety wykonane z drewna, meble ogrodowe czy też elementach drobnej architektury. Lazura olejna nadaje drewnianym elementom piękny kolor  i podkreśla wyjątkowy charakter słojów na drewnie.