Nowe produkty

Promocje

Oleje do podłóg 

Jest 17 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

Olej do podłóg

Olej do podłóg skuteczne chroni podłogę, zabezpieczając jej powierzchnię. W naszym sklepie znajdą Państwo najwyższej jakości oleje do podłóg drewnianych renomowanej marki OSMO. W czym tkwi jej sekret? Oleje do podłóg drewnianych są bezbarwną powłoką na bazie naturalnych olejów i wosków, co więcej zostały opracowane specjalnie do profesjonalnego wykańczania podłóg i innych mocno obciążonych powierzchni drewnianych. Twoja podłoga poczuje ulgę! Wystarczy, że postawisz na markowy olej do podłóg, który zabezpieczy jej powierzchnię na długi czas. Stosowanie oleju do podłóg jest najczęstszym sposobem ochrony podłóg drewnianych przed uszkodzeniem, to właśnie dlatego polecamy Państwu różne rodzaje markowych olejów do podłóg, które mogą skutecznie zabezpieczać podłogę oraz przywrócą jej naturalny blask. 

Olej do podłóg drewnianych

Olej do podłóg drewnianych marki Osmo, wypełnia pory drewna i chroni je przed szkodliwym działaniem wody. Mimo to nie tworzy na powierzchni hermetycznego filmu. Drewno pokryte mikroporowatą powłoką przyjmuje i oddaje wilgoć bez żadnych uszkodzeń. Drewno pokryte olejem do podłóg drewnianych Osmo może swobodnie oddychać, zapewnia lepszą jakość powietrza w pomieszczeniu oraz działa antystatycznie (redukuje kurz) - olej do podłóg drewnianych Osmo jest więc idealnym rozwiązaniem dla alergików. 

Wosk do podłogi drewnianej

Wosk do podłogi drewnianej może pełnić formę zabezpieczenia Państwa inwestycji. Prawidłowo utrzymane i efektownie wykończone podłogi drewniane nie tylko pomagają zachować podłogę w dobrej kondycji, ale pełni również wyjątkową rolę, poprawiając estetykę domu. Dzięki zastosowaniu olejów do podłóg oraz wosku do podłogi drewnianej ich połysk i kolor będą idealnie dopasowane do danej przestrzeni, a podkreślona drewniana konstrukcja może nadać wnętrzom niepowtarzalny charakter. Nasze markowe oleje do podłóg drewnianych oraz wosk do podłogi drewnianej może nadać im elegancki charakter i wyjątkową atmosferę, wręcz luksusową.

Olej do parkietu

Olej do parkietu to jeden z wielu dostępnych obecnie na rynku produktów do pielęgnacji drewna, co sprawia, że ​​wybory są zróżnicowane, ale może to być również trudne, ponieważ konsumentom może być trudno porównać funkcje poszczególnych produktów i wybrać produkt najlepiej odpowiadający ich potrzebom. Pierwszym krokiem do podjęcia decyzji jest zrozumienie głównych cech olejów, wosków olejnych i wosków oraz uświadomienie sobie, że często występują różnice między różnymi rodzajami oleju do parkietu. Na które produkty warto zatem zwrócić uwagę?

  • Bejca Olejna - to preparat na bazie naturalnych olejów, który rekomendujemy do barwienia parkietów. Ten olej do parkietu zapewnia atrakcyjne kolory, barwienie transparentne lub intensywne.

  • Protektor Drewna Osmo - jeśli mówimy o oleju do parkietu, to możemy rozważyć zakup o protektora do drewna, ten rodzaj oleju do parkietu jest bowiem bezpieczny dla zdrowia ludzi, zwierząt a nawet roślin,  jego stosowanie zalecamy do ochrony drewna wszystkich wewnętrznych elementów drewnianych: parkietów drewnianych, które mają tendencję do brązowienia (np. Sosna), stolarki okiennej, podłóg drewnianych w łazienkach. Ze względu na swoją certyfikacje, ten olej do parkietu może być użyty do zabezpieczenia np. zabawki dla dzieci czy piaskownicy. Olej jest ekologicznym impregnatem wolnym od biocydów.
  • Wosk regenracyjny Osmo to profesjonalny olej do parkietu, wskazany do stosowania w miejscach publicznych. Perfekcyjnie konserwuje parkiet bez konieczności szlifowania. Warto stosować go wszędzie tam, gdzie jest duży ruch - np. muzea, szkoły, restauracje. Wosk regenerowany służy do regeneracji wszystkich podłóg olejowanych i twardych woskowanych: litych, warstwowych i tarasowych, parkietów, płyt OSB i korkowych, a także schodów, mebli itp.

Wosk do parkietu lakierowanego

Ogólnie rzecz biorąc, tak jak w przypadku lakierowania, zanim rozpoczniemy aplikację powłok Osmo (Bejcy olejnej, Wosku Twardego Olejnego lub Wosku Dekoracyjnego), podłogę drewnianą należy przeszlifować drobnym ziarnem.