Nowe produkty

Wosk do podłóg 

Jest 17 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

Wosk do podłóg

Wosk do podłóg  to specjalna formuła, która pozwala szybko i łatwo odnowić zaniedbane lub zużyte powłoki na często używanych podłogach drewnianych. Prawidłowe i regularne stosowanie wosku do podłóg pomaga uniknąć szlifowania i prac renowacyjnych. Ze względu na duże obciążenia, jakim poddawane są podłogi i schody, konieczne jest nałożenie odpowiedniej powłoki nawierzchniowej z jednego z olejów do woskowania parkietu lub podłogi. Taka pielęgnacja podłogi zapewni Państwu długoterminowe korzyści i ochroni podłogę przed zarysowaniem czy zniszczeniem.

Wosk do podłogi drewnianej OSMO

Wosk do podłogi drewnianej, marki Osmo wyróżnia się od zwykłych wosków do podłóg drewnianych na bazie rozpuszczalników. Różnica tkwi w naturalnych składnikach oraz wysokiej jakości produktów. Wszystkie lakiery do drewna firmy Osmo oparte są na naturalnych olejach i woskach: słonecznikowy, lniany, sojowy i szafranowy oraz woski karnauba i candelilla. To właśnie dlatego wosk do podłogi drewnianej Osmo jest tak dobrze cenniony w fachowej branży budowlano remontowej. Pamiętaj - Oleje zawarte w wosku do podłóg drewnianych pomagają utrzymać cenne wartości naturalnego materiału, jakim jest drewno.

Wosk do parkietu

Wosk do parkietu to produkt wymagający odrobiny wiedzy odnośnie jego aplikacji. Przed nałożeniem wosku drewno należy bardzo dokładnie przeszlifować, odkurzyć i wysuszyć. Powierzchnie pomalowane lub wcześniej woskowane należy oczyścić z brudu, kurzu i wilgoci. Wosku nie należy rozcieńczać. Drewno można woskować w temperaturze od 5 do 30 stopni Celsjusza. Co więcej Niektóre preparaty mogą wymagać podgrzania przed użyciem. Wszystkie informacje odnośnie stosowania wosku do parkietu znajdziesz w naszym sklepie, na stronach produktów. 

Wosk do parkietu lakierowanego

Parkiety lakierowane wymagają szczególnej ochrony. Każdy kto ma w domu lakierowaną podłogę drewnianą doskonale zdaje sobie sprawę, że utrzymanie podłóg z naturalnego drewna w czystości i zapewnienie ich pięknego wyglądu wymaga regularnej pielęgnacji i doboru odpowiednich środków. Nasza oferta obejmuje produkty do pielęgnacji podłóg lakierowanych (m.in. wosk), które są produktami profesjonalnymi oraz markowymi. Wśród oferowanych przez nas produktów do pielęgnacji i konserwacji są oczywiście woski do parkietu lakierowanego i środki czyszczące parkiet.

Jak stosować wosk do podłóg?

Jak stosować wosk do podłóg? Jeśli chodzi o wosk do podłóg marki Osmo to sprawa jest prosta. W przypadku powłok na bazie oleju nie jest wymagany podkład wystarczy cienka warstwa produktu, co oznacza, że puszka wosku do podłóg wystarczy na długo. Wosk do podłóg Osmo to znakomite pokrycie ze względu na wysoką zawartość substancji stałych oraz długi czas obróbki bez śladów pociągnięć pędzla. Aplikacja jest prosta i łatwa w użyciu oraz bezproblemowa na większych powierzchniach. W przypadku wosku do podłóg Osmo nie ma potrzeby rozcieńczania powłoki.

Jaki wosk do podłogi polecacie?

Na rynku jest szeroki wybór preparatów takich jak wosk do podłóg oraz wosk do parkietu. Aktualnym liderem wśród kupujących w naszym sklepie jest nasz bestseller - czyli wosk regeneracyjny marki OsmoWosk regeneracyjny do paneli i podłóg ma bardzo wiele zalet: jest szybkoschnący, nie wymaga szlifowania, regeneruje w prosty sposób drobne rysy i ślady zużycia jakie mogą pojawić się na panelach drewnianych. Jeśli wciąż nie wiedzą Państwo jaki wosk do podłóg będzie dla Państwa najlepszy to  zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem! Doradzimy i pomożemy w wyborze najlepszego wosku do podłogi!

Wosk regeneracyjny 

W naszej ofercie znajdą Państwo również produktu w postaci wosku regeneracyjnego. Jeśli powłoka jest całkowicie zerwana (występuje przebicie odsłoniętego drewna) lub powierzchnia jest bardzo zniszczona, przeszlifuj ją i zabezpiecz warstwą naszych regeneracyjnych produktów do drewna w postaci wosku regeneracyjnego. Wosk regeneracyjny sprzedawany w naszym sklepie jest szczególnie rekomendowany do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu.