Nowe produkty

Promocje

Wosk do mebli 

Jest 17 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

Wosk do mebli

Wosk do mebli - to sposób na zabezpieczenie drewnianych przedmiotów, w tym mebli. Jednak to, czy warto stosować wosk w naszym domu, zależy od wielu czynników. Wosk do mebli to warstwa wykończeniowa, która doskonale podkreśla piękny wygląd drewna i nadaje mu miękki połysk. Woski meblowe, które możemy kupić w sklepach internetowych, mają jasne i ciemne odcienie i występują w kilku różnych wersjach: roślinnej, zwierzęcej i mineralnej. Jednak uwaga wosk do mebli marki Osmo - jest SUPER NATURALNY! dlaczego? Wszystkie powłoki do drewna firmy Osmo, bazują na naturalnych olejach i woskach: słonecznikowym, lnianym, sojowym i ostropestowym oraz wosku karnauba i wosku kandelila. Szukając dobrego wosku do mebli warto sięgnąć po takie produkty jak 

wosk do mebli drewnianych

Wosk do mebli drewnianych może znacznie poprawić wygląd Twoich mebli oraz je zabezpieczyć. Naturalne drewno wymaga pielęgnacji i ochrony. Jest wiele powodów dla których warto stosować wosk do mebli drewnianych. Oto kilka z nich:

  • Promieniowanie ultrafioletowe - W miarę upływu czasu promienie słoneczne szarzeją nasze meble oraz sprawiają, że stają się kruche.
  • Wilgoć - Na zewnątrz woda przyspiesza rozkład drewna. Co powoduje nieatrakcyjne plamy w pomieszczeniach. Stosowanie wosku do mebli drewnianych powinno zapobiec temu zjawisku. 
  • Glony i grzyby -  drobnoustroje mogą powodować ciemne plamy, Na dłuższą metę zniszczą drewnianą konstrukcję.
  • Szkodniki niszczące -Żywią się drewnem i niszczą strukturę drewna. Dobrej jakości wosk do mebli drewnianych zapobiega temu zjawisku zabezpieczając strukturę drewna.

wosk do mebli lakierowanych

wosk do mebli lakierowanych to hasło wyszukiwane w Internecie przez osoby nie do końca zaznajomione z branżą renowacji mebli czy budownictwa. Dlaczego?

Przypominamy, że w przypadku mebli lakierowanych przed aplikacją powłok Osmo z powierzchni drewna należy dokładnie zeszlifować stare farby i lakiery! 

Wosk do renowacji mebli

Wosk do renowacji mebli ma na celu poprawę wyglądu mebli i ich renowację czyli odnowienie. Stare meble mają w sobie coś pięknego i klasycznego i szkoda się z nimi rozstawać. Dużo lepszym wyborem będzie ich odnowienie np. przy użyciu wosku do renowacji mebli czyli wosku renowacyjnego

Wosk bezbarwny do drewna

Osobom, które potrzebują rozwiązania bez ingerencji w kolorystykę mebli, polecany jest bezbarwny wosk do drewna. Chcąc kupić bezbarwny wosk do drewna, warto rozważyć zastosowanie produktu o nazwie: - bezbarwny Wosk twardy olejny Orginal OSMO. Warto jednak czasem postawić na choć odrobinę koloru, który wzbogaci nasze wnętrze. Sklep z woskiem do drewna Natural Wood ma w swojej ofercie również Wosk do egzotyków.