Katalog

Dostępność
Stan:

Nowe produkty

Wosk do blatów 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

wosk do blatów

Drewniane blaty kuchenne to wyjątkowa ozdoba kuchni, która nigdy nie wyjdzie z mody, o blaty kuchenne trzeba jednak dbać. Tutaj przychodzi z pomocą wosk do blatów, aby przez długie lata móc cieszyć się drewnianymi meblami w naszych domach, warto pamiętać o odpowiedniej konserwacji drewna. Przy wyborze odpowiedniego produktu należy zwrócić uwagę na naturalne składniki i unikać stosowania środków chemicznych, ponieważ po nałożeniu warstwy oleju lub wosku drewno powinno być dobrze zabezpieczone. Kuchnia stanowi dla domowników bardzo ważne miejsce w rodzinnym życiu, pielęgnujmy ją i dbajmy o nią!  Wosk do blatów  Dlaczego rekomendujemy Państwu ten produkt?
Olej do blatów kuchennych OSMO  to idealny produkt przeznaczony do blatów kuchennych. Służy do wewnętrznego zabezpieczania powierzchni mebli i blatów (blaty kuchenne, biurka, półki itp.) Wykonanych z drewna liściastego lub klejonego. Nadaje się również do korków i płyt OSB.

Olej czy wosk do blatów?

Nie możesz się zdecydować na konkretny model wosku do drewna? Wciąż zastanawiasz się czy wybrać olej czy wosk do blatów?  Polecamy Ci w takim razie protektor do drewna Osmo. Produkt ten może się okazać rozwiązaniem Twoich problemów. Ten uniwersalny produkt służy do impregnacji drewna zarówno wewnątrz jak i zewnątrz. Środek do impregnacji drewna Osmo to bezpieczny dla środowiska impregnat woskowy. Nie zawiera fungicydów i jest idealny do ochrony drewna od wewnątrz. Jest wysoce hydrofobowy.