Firma Natural Wood jest oficjalnym dystrybutorem produktów Osmo. Pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu do drewnianych blatów kuchennych. Zapakujemy i wyślemy w szybkim czasie do miejsca, w którym jesteś.

W naszej ofercie znajdziesz oleje do drewnianych blatów kuchennych, podłóg drewnianych, oleje do tarasów oraz wiele produktów do pierwszorzędnej pielęgnacji drewna. Dzięki produktom OSMO drewniane powierzchnie zachowują naturalny odcień drewna niezależnie od gatunku drewna.

Odbiór osobisty możliwy w naszym sklepie stacjonarnym ul. Kazimierza Wielkiego 10 Stary Sącz. Zapraszamy!

Osmo Warszawa oleje do blatów

Olej do blatów marki OSMO to jeden z najlepszych olejów do drewna na rynku. Poznaj innowacyjne impregnaty do drewna na bazie naturalnych olejów roślinnych i wosków, dodatkowo środek do konserwacji drewna Osmo może zapewnić skuteczną ochronę drewna przez wiele lat w różnych zastosowaniach. Czy wiedziałeś, że oleje do blatów firmy Osmo nie łuszczy się ani nie odpryskują? Co więcej, oleje do blatów marki osmo, zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością.

OSMO Warszawa oleje do blatów kuchennych

Oleje do blatów kuchennych Osmo to idealna powłoka do zabezpieczania powierzchni mebli i blatów roboczych z drewna litego lub klejonego (blaty kuchenne, biurka, półki itp.) W pomieszczeniach. Nadaje się również do płyty OSB i korka. Szukasz profesjonalnego oleju do blatów kuchennych? Po jaki olej do blatów kuchenny warto sięgnąć? Jeśli chcesz, by Twoja kuchnia zachowuje nienaganny połysk, to warto zainwestować w markowe oleje do blatów kuchennych. Zgodnie z normą DIN 68861-1A ten profesjonalny olej do blatów kuchennych sprawia, że powierzchnia jest odporna na wszelkie zabrudzenia z wina, piwa, kawy, coli, herbaty, mleka, soku, wody itp. Zachowaj naturalne piękno powierzchni drewnianych i chroń je przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twoich blatów, korzystając z top oleju marki Osmo.

Warszawa Osmo top olej

Top Olej do blatów jest specjalną kombinacją olejów i wosków do bezbarwnego pokrycia powierzchni mebli i drewnianych blatów (kuchennych, łazienkowych). Został stworzony na bazie naturalnych wosków i olejów roślinnych.