Nasza firma oferuje wysyłkę na terenie całego kraju. Produkty Osmo idealne, również do drewna impregnowanego. Jesteśmy profesjonalistami i miłośnikami drewna. Natural-Wood to firma działająca na dużą skalę na terenie całej Polski. Na przestrzeni lat został doceniony przez klientów indywidualnych oraz firmy na terenie całego kraju. Zamów lakiery do drewna Osmo w sklepie internetowym Natural Wood, a my wyślemy je w dowolne miejsce w Polsce.

Olej do tarasów OSMO Wrocław

Wybierając olej do podłóg, zwróć uwagę na jego skład. Impregnat do tarasów Osmo to produkt na bazie naturalnego oleju roślinnego, którego zadaniem jest ochrona, renowacja i koloryzacja powierzchni tarasu. Przeznaczony do transparentnego barwienia drewna dębowego. Nasze produkty pozwala drewnu swobodnie oddychać.

Impregnacja tarasu tworzy hydrofobową powłokę mikroporowatą, a drewno może swobodnie oddychać (ograniczyć rozszerzanie i kurczenie drewna). Stosowanie oleju Osmo zapewnia, że ​​drewno nie pęka ani nie odpryskuje. Dodatkowo należy zauważyć, że olej tarasowy może wygładzić powierzchnię drewna i zapobiec wnikaniu kurzu.

Niezwykle ważne jest również to, że późniejsza transformacja pola naftowego jest niezwykle prosta i łatwa w realizacji. Nie ma potrzeby gruntowania ani szlifowania powierzchni przed ponownym nałożeniem oleju.

Nasze impregnaty do pielęgnacji i konwersacji tarasów łatwo dopasowują się do koloru drewna użytego do wykonania tarasu. Dzięki nim możesz zaktualizować, a nawet wyeliminować kolor drewnianych desek na tarasie.

Osmo Wrocław specjalny olej do tarasów

Ze względu na zmienne warunki atmosferyczne deski tarasowe muszą być odpowiednio zabezpieczone. Zaszkodzić im może nie tylko deszcze czy też niska temperatura, ale również różnego rodzaju grzyby, czy też pleśń. Oleje do tarasów skutecznie odnowią najbardziej zużyte fragmenty tarasu. Aby uniknąć takiej sytuacji, deski tarasowe powinny zostać odpowiednio zakonserwowane. Impregnacja drewna to proces, który jest kluczowy, jeżeli taras ma służyć domownikom przez wiele lat. Impregnację desek tarasowych najlepiej przeprowadzić dwukrotnie, przy czym druga warstwa powinna zostać nałożona już po wyschnięciu pierwszej.

Również podkonstrkcja tarasu powinna zostać odpowiednio zabezpieczona, aby wydłużyć żywotność całej konstrukcji. Po montażu desek tarasowych należy pamiętać o olejowaniu drewna – zależnie od warunków pogodowych.