Firma Natural Wood specjalizuje się w sprzedaży internetowej oraz dostarczaniu do klientów na terenie całego kraju produktów marki OSMO. Farby, naturalne oleje, lakiery, impregnaty, woski, fasady, lazury i wiele produktów do pielęgnacji drewna najwyższej jakości. Oferujemy naszym klientom bogatą gamę produktów niezbędnych do pielęgnacji i czyszczenia mebli ogrodowych, tarasów, oraz wszelkiego rodzaju elementów drewnianych. Drewno wymaga odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji dlatego, warto wybierać produkty najwyższej jakości do ochrony drewna. Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym natural- wood.pl a my dostarczymy je do każdego miejsca, w którym jesteś!

Kolorowe impregnaty do drewna - Osmo Gdańsk

Impregnaty do drewna zostały specjalnie opracowane w celu zabezpieczenia powierzchni desek tarasowych wystawionych na działanie warunków atmosferycznych oraz zabezpieczenia ich przed nadmiernym pękaniem i erozją. Impregnat na powierzchni deski tarasowej Osmo minimalizuje wchłanianie wody i wysychanie na powierzchni deski. Znacząco ograniczają rozszerzanie się i kurczenie drewna. Podczas aplikacji jest wchłaniany kapilarnie, dzięki czemu dobrze chroni również drewno od wewnątrz. Zmniejsza również blaknięcie końcówki i powstawanie „odczuć” na skutek wycieku naturalnych substancji oleistych zawartych w drewnie. Impregnat do powierzchni podłogi Osmo jest bezbarwny i ma uniwersalne zastosowanie.

Osmo Gdańsk środki do pielęgnacji drewna

Jeśli chcesz zadbać o meble ogrodowe, tarasy, zewnętrzne powierzchnie drewniane, które wymagają konserwacji, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze produkty do pielęgnacji surowego drewna. Ponieważ drewno jest materiałem naturalnym, może z czasem stracić swoje pierwotne właściwości, dlatego niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja i regularna konserwacja. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy w naszym sklepie kompleksowe preparaty do czyszczenia i pielęgnacji drewna. Woskowane i olejowane powierzchnie drewniane na długo zachowają swoje właściwości, a dzięki regularnemu czyszczeniu i pielęgnacji wysokiej jakości odczynnikami pozostaną piękne przez wiele lat. Postaw na najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach!