Firma Natural Wood od wielu lat zajmuje się dystrybucją impregnatów do drewna. Oferujemy produkty, które mają zastosowanie w konserwacji drewna, farby, preparaty do pielęgnacji drewna.

Jesteśmy sprzedawcą wysokiej jakości produktów marki OSMO. Nasz sklep mieści się w Starym Sączu, ale produkty, które oferujemy - dostarczamy są wysyłane przez Nas na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z czołowym producentem postanowiliśmy wykorzystać naszą wiedzę, która została doceniona przez tysiące klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami Osmo wisch fix.

Dostępne w naszej ofercie, również środki do czyszczenia dużych powierzchni, które idealnie sprawdzają się do mycia podłóg laminowanych, podłóg drewnianych, podłóg lakierowanych, podczas użytku domowego. Wysoko wydajny środek osmo wisch jest opracowany specjalnie, a naturalne składniki preparatu i substancje zawarte w nim pielęgnują naturalne drewno, usuwają trwałe odbarwienia pozostawione poprzez mycie podłogi nieodpowiednimi środkami czyszczącymi.

Preparat do drewna osmo wisch fix polecamy szczególnie do podłóg drewnianych, poddanych obróbce woskiem twardym olejnym, lecz także dla podłóg laminowanych, podłóg lakierowanych oraz płytek, ceramiki i PVC. Działa odtłuszczająco i nie wyjaławia podłogi. Skuteczny w usuwaniu plam z coli, soków, piwa, mleka, kawy oraz innych domowych zabrudzeń.

Szczecin produkty OSMO - do pielęgnacji podłóg

Koncentrat do bieżącego mycia i pielęgnacji podłóg. Szczególnie zalecany do podłóg zabezpieczonych woskiem twardym olejnym Osmo - ale nie tylko - doskonały do ceramiki, mycia podłóg laminowanych, PCV itp.

Skuteczny koncentrat z naturalnymi składnikami do regularnego czyszczenia i pielęgnacji. Szczególnie zalecany do podłóg drewnianych, poddanych obróbce Woskiem Twardym Olejnym, lecz także dla podłóg lakierowanych, podłóg laminowanych oraz płytek, ceramiki i PVC. Działa odtłuszczająco i nie wyjaławia podłogi. Szczególnie polecany i skuteczny w usuwaniu plam z coli, soków, piwa, mleka, kawy oraz innych domowych zabrudzeń.

Zastosowanie: dolej do wody i przetrzyj podłogę na wilgotno. Naturalne składniki preparatu nie wyjaławiają podłogi.