Szukasz najlepszych produktów do pielęgnacji tarasów, drewnianych mebli ogrodowych, schodów zewnętrznych? W naszej ofercie znajdziesz produkty, których potrzebujesz aby profesjonalnie zadbać o taras. Jesteśmy czołową firmą w Polsce w zakresie oferowanych przez nas rodzajów farb popularnej marki OSMO. Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć prezentującej przykłady zastosowania sprzedawanych przez nas produktów, które znalazły zastosowanie przy renowacji tarasów, zewnętrznych schodów drewnianych oraz powierzchni drewna.

Osmo Katowice - olej do tarasów

Drewniane tarasy są wytrzymałe i solidne, łatwe do utrzymania w czystości. Oczywiście zależy to od tego, jak pielęgnujemy deski i jak zabezpieczmy ich powierzchnie oraz jak czy są odpowiednio pielęgnowane i zakonserwowane. Dlatego warto do pielęgnacji tarasów używać odpowiednich środków. Opracowane specjalnie do desek tarasowych olej tarasowy OSMO oraz inne powłoki mikroporowe powłoki ochronne firmy OSMO. Oleje te powstały na bazie naturalnych olejów roślinnych. Chronią one drewno przed wilgocią, zabezpieczają przed wnikaniem brudu, jednocześnie pozwalając przy tym swobodnie oddychać drewnu.

Olej do tarasów na bazie naturalnych olejów, pozwala drewnu swobodnie oddychać, wyrównuje barwę desek tarasowych, zapewniają ochronę drewna. Preparat do tarasów firmy OSMO jest technologia opracowana specjalnie do ochrony i odnowi nawet najbardziej zużyte fragmenty tarasu. Tworzy mikroporowatą powłokę, która pozwala drewnu swobodnie oddychać, redukując pęcznienie, nie niszczy się pod wpływem promieni uv, podkreśla naturalne piękno każdego z gatunków drewna.

Bezbarwny olej tarasowy - OSMO Katowice

Oleje do tarasów drewnianych służą do zabezpieczenia nawierzchni tarasu przed czynnikami atmosferycznymi. Taras drewniany zabezpieczony olejem do tarasów lub impregnatem wygląda bardziej atrakcyjnie-preparaty uwydatniają strukturę deski tarasowej oraz nadają intensywny kolor. Oleje tarasowe marki OSMO pielęgnują i wygładzają powierzchnie. To środek przygotowany specjalnie do ochrony, renowacji i barwienia oraz impregnacji drewna. Bezbarwna powłoka nie wymaga szlifowania ani gruntowania.