Jesteśmy profesjonalistami i miłośnikami drewna. Natural-Wood to firma działająca z rozmachem w całej Polsce. Ciesząca się uznaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i firm na terenie całego kraju od wielu lat. Zamów farby do drewna firmy Osmo w sklepie internetowym Natural Wood, a my wyślemy je do każdego miejsca, w którym jesteś.

Farby i produkty do drewna, które sprzedajemy w naszym sklepie, są używane przez naszą firmę do naszych realizacji. Znamy je i wiemy, że są najlepsze, ponieważ pochodzą od sprawdzonego i renomowanego producenta.

OSMO to powłoki zabezpieczające i farby do drewna, impregnaty do drewna, woski do blatów kuchennych, oleje, bejce, oleje do barwienia tarasów drewnianych, woski twarde olejne, oleje i impregnaty do tarasów, altan, mebli ogrodowych, elewacji, wykończenie i zabezpieczenie podłóg drewnianych, drewna, meble ogrodowe, mebli kuchennych, blatów, mebli pokojowych, zabawek drewnianych, a także tworzyw sztucznych. Produkty Osmo zostały specjalnie stworzone do transparentnego barwienia drewna dębowego oraz drewna eukaliptusowego, oraz innych gatunków egzotycznych. To produkty idealne do desek tarasowych, zewnętrznych schodów drewnianych, płotów, pergoli oraz mebli ogrodowych.

OSMO Kraków farby do drewna

Olej do podłóg skutecznie uchroni jej powierzchnię. W naszym sklepie znajdziesz najlepszej jakości oleje do podłóg drewnianych pod znaną marką OSMO. Jaki jest jej sekret? Oleje do podłóg drewnianych to bezbarwna powłoka na bazie naturalnych olejów i wosków, opracowana specjalnie do profesjonalnego wykańczania podłóg i innych powierzchni drewnianych o wysokiej wytrzymałości. Twoja podłoga odetchnie z ulgą! Wystarczy nałożyć markowy olej do podłóg, który na długo zabezpieczy jej powierzchnię. Olej podkreśla, naturalne piękno każdego drewna, nałożone na powierzchnię drewna, pozwala drewnu swobodnie oddychać ,dając jedwabisty połysk. Stosowanie olejów do podłóg to najczęstszy sposób ochrony podłóg drewnianych przed uszkodzeniami, dlatego polecamy szereg markowych olejów do podłóg, które skutecznie chronią podłogę i przywracają jej naturalny blask.

OSMO Kraków olej do podłóg drewnianych

Olej do podłóg drewnianych Osmo wypełnia pory drewna i chroni je przed szkodliwym działaniem wody. Nie tworzy jednak na powierzchni szczelnego filmu. Drewno pokryte mikroporowatą powłoką może wchłaniać i oddawać wilgoć bez powodowania jakichkolwiek uszkodzeń. Drewno pokryte olejem do podłóg drewnianych Osmo może swobodnie oddychać, co zapewnia lepszą jakość powietrza w pomieszczeniach oraz działa antystatycznie (ogranicza pylenie) – dlatego olej do podłóg drewnianych Osmo jest idealnym rozwiązaniem dla alergików.

Olej do parkietu w OSMO Kraków

Olej do parkietu jest jednym z wielu produktów do pielęgnacji drewna dostępnych obecnie na rynku, ponieważ konsumentom trudno jest porównać właściwości każdego z nich i wybrać produkt, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Staramy się swoim doświadczeniem i wiedzą odpowiedzieć na wszystkie ich pytania. Przekonując ich do dokonania słusznego i jedynego wyboru, czyli produktów marki Osmo.