Oferta naszego sklepu jest skierowana do klientów w całej Polsce. Najlepsze produkty marki OSMO od lat są najczęściej wybieranym produktem do pielęgnacji i konserwacji powierzchni drewnianych. Oferujemy pomoc w doborze odpowiednich dla drewna produktów i dostarczenie ich w miejsce, w którym jesteś! Od lat dostarczamy produkty OSMO do każdego klienta na terenie całym kraju. Złóż zamówienie a my w szybkim czasie zrealizujemy je i dostarczymy do Ciebie.

Osmo Poznań wosk twardy olejny

Wosk twardy olejny to bezbarwna, mikroporowata powłoka na bazie naturalnych olejów i wosków. Top-Olej Osmo jest hydrofobowy i idealnie dopasowany do potrzeb drewna, odporny na wodę, ścieranie i plamy wodne oraz ślinę i pot zwierząt.

Potrzebujesz pomocy w odpowiedniej konserwacji drewnianych powierzchni, zabawek dziecięcych ? Wosk twardy olejny oryginał to najlepszy wybór chroni przed wnikaniem brudu, nadaje jedwabisty połysk i utrzymuje naturalne piękno. Powierzchnia do złudzenia przypomina surowe drewno – jasne i świeże. Idealny do wykończenia blatów kuchennych, blatów roboczych, frontów meblowych.

Wosk dekoracyjny Poznań OSMO

Wosk Twardy Olejny Original to bezbarwna powłoka na bazie naturalnych olejów i wosków, opracowana specjalnie z myślą o profesjonalnym wykończeniu podłóg i innych silnie obciążonych powierzchni drewnianych. To olejo- wosk, a nie tradycyjny lakier czy olej do drewna, jakie znajdziesz w marketach budowlanych. Wosk Twardy Olejny Original tworzy mikroporowatą powłokę, która pozwala drewnu oddychać, chroni drewno oraz pomaga utrzymać we wnętrzach korzystny mikroklimat.

Produkt, jakim jest wosk olejny skutecznie, zabezpiecza drewno przed ścieraniem, wnikaniem brudu wodą i jest odporny na plamy z kawy, wina coli bezpieczna powłoka dla zabawek dziecięcych. Pokryta nim powierzchnia jest ekologiczna, przyjemna w dotyku i łatwa do utrzymania w czystości. Przy olejowaniu podłóg drewnianych oraz podłóg korkowych tworzy się trwałą powłokę, która nie nie pęka, ani nie łuszczy (wyróżnia to ten produkt na tle innych jego odpowiedników). A w przypadku uszkodzenia można ją bez problemu poddać miejscowej odnowie.