Wosk Dekoracyjny -kolory transparentne Zobacz większe

Wosk Dekoracyjny - kolory transparentne - OSMO

Nowy

Wosk Dekoracyjny OSMO - kolory transparentne 

Przeznaczony do dekoracyjnego wykończenia i ochrony drewna do wewnątrz: paneli ściennych, drzwi, listew. Nadaje się też do drewna klejonego, płyt wiórowych i MDF. Idealny jako barwiący grunt do podłóg oraz do przemalowania pociemniałych powierzchni drewnianych. Szczególnie zalecany do zabawek i mebli dziecięcych.

 

Karta Charakterystyki

Karta Produktu

Więcej szczegółów

79921 Przedmioty

Cena: 40,67 zł

Przy zakupie farb 25L - Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 536 534 534 w celu sprawdzenia dostępności. Czas oczekiwania na produkt w razie braku dostępności do 5 tygodni.

Wybrany Kolor: nie wybrano koloru

Więcej informacji

Wosk Dekoracyjny kolory transparentne OSMO

Powierzchnia gotowa w 1 - 2 dni, 1 - 2 powłoki

1. Pierwsza warstwa na surowe, wyszlifowane drewno ok. 35 ml/m2.

2. Błędy w aplikacji można skorygować na mokrej powierzchni w ciągu 30 minut od naniesienia pierwszej warstwy.

3. Czas schnięcia ok. 12 godzin w normalnych warunkach (23°C / 50% wilgotności względnej). Niższe temperatury i/lub wyższa wilgotność mogą wydłużyć czas schnięcia. Zapewnić dobrą wentylację


BARWIENIE POWIERZCHNI NIEOBCIĄŻONYCH

Barwienie transparentne: w ciągu 20 minut od nałożenia materiału rozetrzeć go wzdłuż słojów drewna niekłaczącą szmatką lub padem.

Barwienie intensywne (wyłącznie woskami ze str.19): Nałożyć 1 warstwę (tak, jak w pkt.1-3). Po jej wyschnięciu powtórzyć proces aplikacji. Nie należy jednak nakładać więcej niż 2 warstwy wosku! Ważne: Ta metoda barwienia nie nadaje się do podłóg.

BARWIENIE POWIERZCHNI OBCIĄŻONYCH

Barwienie podłóg: Dokładnie rozprowadzić jedną warstwę materiału i zebrać jego nadmiar. Nie nakładać więcej niż 1 warstwy Wosku dekoracyjnego! Czas schnięcia ok. 24 godz. (zamiast 12 godz., jak w pkt.3). Po wyschnięciu powłoki nałożyć warstwę wykończeniową bezbarwnego Wosku Twardego Olejnego (zużycie ok. 35 ml/m2) i pozostawić do wyschnięcia ok. 8-10 godz. Na podłogach barwionych na biało nałożyć warstwę wykończeniową Wosku Twardego Olejnego Kolor (3040).

  • Product Name:Wosk Dekoracyjny - kolory transparentne - OSMO
  • Price: 40,67
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Wosk Dekoracyjny OSMO - kolory transparentne  Przeznaczony do dekoracyjnego wykończenia i ochrony drewna do wewnątrz: paneli ściennych, drzwi, listew. Nadaje się też do drewna klejonego, płyt wiórowych i MDF. Idealny jako barwiący grunt do podłóg oraz do przemalowania pociemniałych powierzchni drewnianych. Szczególnie zalecany do zabawek i mebli dziecięcych.   Karta Charakterystyki Karta Produktu
Path: > > Wosk Dekoracyjny - kolory transparentne - OSMO

Opinie (0)