• -100,00 zł
OLEJ TARASOWY 016 Bangkirai Ciemny 3L PROMOCJA

Osmo 016 OLEJ TARASOWY 3L Bangkirai Ciemny

Indeks:

509,99 zł
409,99 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto
Ilość

DOSTĘPNE KOLORY PONIŻEJ 

Narzędzia potrzebne do położenia OLEJU TARASOWEGO

pedziel-osmo.jpgpedzelduzy.jpgwalek-z-mikrofibry-osmo.jpgszmatkie.jpg 

 

Regulamin Sklepu Internetowego

OLEJ TARASOWY 016 Bangkirai Ciemny 3L

Olej Tarasowy 016 Bangkirai Ciemny 3L Osmo to wyjątkowa powłoka na bazie naturalnych olejów roślinnych, która została opracowana w celu ochrony, renowacji i barwienia tarasów drewnianych. Dzięki idealnie dopasowanym pigmentom, zachowuje, odnawia lub wyrównuje naturalny kolor desek tarasowych z każdego gatunku drewna. Olej Tarasowy Osmo chroni drewno przed szarzeniem spowodowanym promieniowaniem UV, z wyjątkiem Bezbarwnego Oleju Tarasowego Teak 007.

Zastosowanie Oleju tarasowego 016 Bangkirai Ciemny

Olej Tarasowy Osmo został opracowany z myślą o zabezpieczeniu i odnawianiu barwy egzotycznych gatunków drewna, takich jak Bangkirai, Daglezja, Garapa, Massaranduba, Teak, Modrzew oraz drewna impregnowanego ciśnieniowo (Świerk/Sosna).

Nadaje się również do transparentnego barwienia drewna dębowego, eukaliptusowego, Teak i innych gatunków egzotycznych. Doskonale sprawdzi się do desek tarasowych, zewnętrznych schodów drewnianych, płotów, pergoli oraz mebli ogrodowych. Olej Tarasowy Osmo podkreśla naturalne piękno drewna, odświeża i wyrównuje jego barwę, a mikroporowata powłoka pozwala mu swobodnie oddychać. Chroni drewno przed wodą, zabrudzeniami i szarzeniem pod wpływem promieni UV (z wyjątkiem Bezbarwnego Oleju Tarasowego Teak 007). Jest bardzo wydajny, wystarczy 1 litr na 24 m2 powierzchni. Aplikacja i renowacja są łatwe i szybkie, a produkt nie pęka, nie łuszczy się i nie odpryskuje.

99 Przedmioty

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Karta techniczna

Pliki do pobrania (201.11KB)

produkty powiązane