Aktywne filtry

Zestaw Pielęgnacyjny do...

220,22 zł Cena

Zalecane zastosowanie Zestawu Pielęgnacyjnego do Podłóg;

Idealny do czyszczenia i pielęgnacji podłóg drewnianych wykończonych Woskami Twardymi Olejnymi firmy Osmo.

Niekłacząca ściereczka Mop OSMO z nakładką do czyszczenia na wilgotno

ZESTAW DO CZYSZCZENIA PODŁÓG

219,99 zł Cena

Zestaw jest przeznaczony do łatwego i wygodnego czyszczenia oraz pielęgnacji gładkich podłóg drewnianych. Ale bardzo dobrze sprawdza się też w przypadku podłóg z winylu, płytek i naturalnego kamienia.

ZESTAW PIELĘGNACYJNY DO BLATÓW

239,99 zł Cena

Praktyczny i wygodny zestaw do czyszczenia, pielęgnacji i renowacji drewnianych blatów kuchennych, roboczych oraz innych powierzchni mebli drewnianych wykończonych powłokami Osmo lub olejowanych.

SPOSÓB APLIKACJI:

szmatkie.jpgikona_wloknina.jpg

INTENSYWNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY

119,99 zł Cena

Wysoce skuteczny, specjalistyczny środek do usuwania głębokich i uporczywych zanieczyszczeń z drewnianych powierzchni wykończonych olejami lub olejowoskami.

SPOSÓB APLIKACJI:

 

Osmo Wisch-Fix 8016 -...

100,99 zł Cena

Osmo Wisch-Fix koncentrat zalety stosowania

- wysoce skuteczny środek do czyszczenia i pielęgnacji z naturalnymi składnikami

- bardzo wydajny koncentrat

- czyści bez naruszania ochronnej powłoki olejo-wosków

- nawilża podłogę, zapobiegając wysuszeniu drewna

- optymalna aplikacja – mopem z zestawu Opti

Sposób czyszczenia:

Mop z nakładką do czyszczenia na mokro Maszyna do czyszczenia FloorXcenter z białym padem

PŁYN DO CZYSZCZENIA W...

60,75 zł Cena

Praktyczny płyn przeznaczony do codziennej pielęgnacji i czyszczenia powierzchni drewnianych olejowanych i wykończonych powłokami Osmo.
Szczególnie zalecany do powierzchni pokrytych Top-Olejem do blatów kuchennych Osmo.

SPOSÓB APLIKACJI:

szmatkie.jpg

Osmo 3080 Pasta woskowa do...

69,99 zł Cena

Zalecane zastosowania pasty woskowej do reperacji

Pasta woskowa Osmo do reperacji drewna. Jest idealna do szybkich napraw drobnych uszkodzeń. Miejscowej renowacji drewnianych powierzchni we wnętrzach, takich jak meble, blaty robocze, stoły kuchenne, regały wykonane z drewna litego lub klejonego. Nadaje się również do podłóg drewnianych, podłóg OSB i korkowych.

- 3080 - Bezbarwna

Środki do pielęgnacji drewna

Ze względu na fakt iż drewno to naturalny materiał, który wraz z upływem czasu może tracić swoje pierwotne właściwości tak kluczowe jest zadbanie o jego odpowiednią pielęgnację oraz regularną konserwację.

Z myślą o tym celu przygotowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę preparatów do czyszczenia i pielęgnacji drewna. Woskowane i olejowane powierzchnie drewniane zachowają na długi czas swoje właściwości a poprzez regularne mycie i pielęgnację przy użyciu wysokiej jakości środków będą pięknie wyglądać przez lata.

środki do pielęgnacji mebli drewnianych

Istnieje co najmniej kilka metod aby zapewnić drewnianym meblom czy też innym drewnianym przedmiotom piękny wygląd. Olejowanie i woskowanie to dwie najpopularniejsze metody, których wykorzystanie pozwala w naturalny sposób zadbać o pielęgnacje drewna. Najczęściej można spotkać środki do olejowania w wersji barwiącej jak i też bezbarwnej.

Pielęgnacja mebli drewnianych

Szeroka gama produktów do bejcowania drewna znajdująca się w naszym sklepie sprawdzi się znakomicie w przypadku wnętrz. Pozwoli zintensyfikować kolor danego materiału i uwypuklić drewniane słoje. Bejcowanie przekłada się na większą żywotność koloru drewna i pozwala nadać fakturze bardziej gładki charakter. Produkty do bejcowania można zatem z powodzeniem wykorzystać do odnowienia takich drewnianych powierzchni jak schody czy też podłogi.

W naszej stałej ofercie nie zabrakło również zestawów do pielęgnacji podłóg marki Osmo. Dzięki nim nie tylko wyczyszczą Państwo drewniane podłogi ale również zadbają jednocześnie o ich odpowiednią pielęgnację. Jest to kompleksowy sposób na utrzymanie drewnianych parkietów w idealnej kondycji na długie lata.

Produkty do pielęgnacji i impregnacji drewna

Wosk regeneracyjnyWosk olejny do egzotyków OSMO