Katalog

Dostępność
Stan:

Nowe produkty

Promocje

Preparaty do czyszczenia drewna 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Środki do czyszczenia drewna

Środki do czyszczenia drewna sprawiają, że odnawianie drewna jest przyjemnością. Przy odpowiedniej pielęgnacji drewno dłużej zachowa swój doskonały wygląd. Z tego powodu w naszym sklepie przygotowaliśmy szeroką gamę markowych środków do czyszczenia drewna. Meble i podłogi, które przez długi czas były narażone na starzenie się lub po prostu wydają się trwale zabrudzone, nie koniecznie wymagają wymiany na nowszy model, w takim przypadku wystarczy po prostu użyć preparatów do czyszczenia drewna, które wyczyszczą i rozjaśnią drewno. Wszystkie te preparaty znajdą Państwo w tej kategorii.

Środki do czyszczenia mebli drewnianych

Czy wiesz, że oprócz czyszczenia nasze meble wymagają również regularnej pielęgnacji i konserwacji. W szczególności meble drewniane należy pielęgnować specjalnymi woskami lub olejami, które są zawarte w nowoczesnych preparatach do czyszczenia mebli drewnianych. Drewniane meble przetrwają dziesięciolecia, jeśli potraktujemy je ostrożnie i delikatnie. Już dziś zainwestuj w wysokiej jakości preparaty do czyszczenia mebli drewnianych.

Preparaty do czyszczenia drewna

Preparaty do czyszczenia drewna, takie jak Intensywny Środek Czyszczący ułatwią skuteczne czyszczenie drewna. Głębokie czyszczenie dużych, mocno zabrudzonych zaolejonych powierzchni w obiektach użyteczności publicznej nie powinno stanowić więcej problemu. Środki do czyszczenia drewna marki Osmo wyróżnia niezwykła wydajność oraz lekka alkaiczność. Preparat do czyszczenia drewna Osmo nie zawiera więc agresywnych ani żrących ługów.

Preparat do czyszczenia mebli drewnianych

Preparat do czyszczenia mebli drewnianych potrzebuje również odpowiedniego zestawu do czyszczenia podłóg a nawet zestawu spray mop który powinien sprawić, że wyczyścisz podłogi w mgnieniu oka. Preparaty do czyszczenia mebli drewnianych, dostępne w naszym sklepie to: Środek do czyszczenia i pielęgnacji Wosku Osmo, jak również preparat do czyszczenia wosku w postaci sprayu