Nowe produkty

Promocje

Farby do drewna 

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

FARBY DO DREWNA I MEBLI NA ZEWNĄTRZ


Szukasz farb do drewna i mebli na zewnątrz? Nie mogłeś lepiej trafić! Farby do drewna na zewnątrz Osmo nie tylko kryją, lecz również pielęgnują i zabezpieczają powierzchnię drewna! Impregnaty do drewna marki Osmo oparte są na naturalnych olejach roślinnych i woskach otrzymywanych ze słonecznika, soi, lnu i ostu. Dzięki temu są bardziej skuteczne niż tradycyjne farby do drewna, co więcej farba do drewna na zewnątrz Osmo, to tak naprawdę naturalna powłoka, która pozwala drewnu oddychać. Te naturalne woski ochronne zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością, zawarte w farbach pigmenty nie zawierają szkodliwych metali ciężkich, a naturalne powłoki zapewniają równomierne rozprowadzenie powłoki.

Farba do drewna na zewnątrz Osmo jest niezwykle wydajnym produktem, który pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze oraz czas. Po nałożeniu jednej lub dwóch warstw można uzyskać idealne pokrycie powierzchni drewnianej bez użycia preparatu gruntującego. To kolejna przewaga naturalnych powłok kryjących Osmo nad zwykłymi farbami do drewna na zewnątrz!

FARBA DO DREWNA NA ZEWNĄTRZ

Szukasz ekologicznej i pielęgnującej farby kryjącej do drewna na zewnątrz? Nie mogłeś lepiej trafić! 

 Olej Kryjący Zewnętrzny Osmo jest odporny na warunki atmosferyczne i drobne uszkodzenia. Często określany jako ekologiczny, pielęgnujący lakier do drewna. Ten wyjątkowy olej do drewna nie pęka, nie rozwarstwia się ani nie łuszczy się. Idealnie nadaje się do odnawiania prawie wszystkich rodzajów drewna - zwłaszcza starych, bardziej zniszczonych lub zwietrzałych powierzchni drewnianych. Pozwala na nadanie drewnu pięknych, wyrazistych kolorów, maskowanie wad i nierównomiernych kolorów starych desek.

 Lazura Olejna to specjalna farba do drewna, która pomoże Ci w szybkim tempie pomalować zewnętrzną powierzchnię. Już jedna warstwa lakieru zapewnia optymalną ochronę drewna nadając jej transparentny kolor, który pozwala ślad w drewnie zostawiony przez piłę. To bardzo dobre połączenie - dzięki lazurze olejnej w szybki sposób uzyskujemy ciekawy kolor z zachowaniem naturalnej tekstury drewna!

FARBA DO DREWNA ZEWNĘTRZNA – ZASTOSOWANIE

Zewnętrzna farba do drewna Osmo posiada szerokie zastosowanie:

Kryjąca farba do powierzchni zewnętrznych Osmo jest dostępna w wielu kolorach, dzięki czemu możesz pomalować swoje drewno naturalną i kryjącą powłoką. Możesz użyć naszej zewnętrznej farby do drewna, by pomalować swoje drewno na dowolny kolor.  Popularnym kolorem jest farba do drewna  zewnętrzna szaraa także farba do drewna biała zewnętrzna.

Użyj farby do drewna na zewnątrz marki Osmo aby pomalować drewniane elewacje, meble ogrodowe, płoty, domki wypoczynkowe, okna czy altanki ogrodowe. Produkty marki Osmo posiadają szerokie zastosowanie. 

CZYM MALOWAĆ DREWNO NA ZEWNĄTRZ?

Szukasz impregnatu, który nie tylko pomaluje ale także dobrze zabezpieczy twoje drewno, chroniąc je przez gniciem, deszczem czy porysowaniem? Nie musisz kupować osobno farby oraz impregnatu! Mamy dla Ciebie produkty idealne! Malowanie drewna naturalnymi produktami marki Osmo to gwarancja zadowolenia! Powłoki na bazie olejów nie wymagają gruntów! Do aplikacji farby wystarcza cienka warstwa dzięki czemu oszczędzasz pieniądze. Farby dostępne w naszym sklepie są idealne do naturalnej oraz przyjaznej dla środowiska ochrony drewna!

ZABEZPIECZ MALOWANĄ POWIERZCHNIĘ DREWNIANĄ

Drewno wymaga ciągłej pielęgnacji. Zewnętrzna farba do drewna pomoże Ci w:

► Ochrona drewna przed promieniowaniem UV - wykorzystaj produkty Osmo takie jak: Olej ochronny UV kolor by zapobiec szarzeniu się drewna przez  słońce. Drewno poddane nadmiernemu słońcu staje się kruche! Twoja drewno już jest wyszarzone od słońca i brzydkie? Co w takiej sytuacji? Wyblakły taras, bądź drewno uszkodzone przez słońce można zrestaurować. W tym celu użyj w pierwszej kolejności żelu do usuwania powłok usunie on plamy oraz starą lazurę. Następnie zastosuj żel powodujący odbarwienie Żel wnika głęboko w drewno i perfekcyjnie usuwa z niego szarą patynę i nalot. Ostatnim krokiem będzie zastosowanie lazury olejnej by pomalować i zabezpieczyć Twoją powierzchnię drewnianą. Lazura olejna to dekoracyjna powłoka, która nada piękny kolor i zabezpieczy Twoją powierchnię drewnianą. 

Ratunek przed wilgocią. Farby do drewna Osmo skutecznie zabezpieczają powierzchnię drewnianą przed rozkładem jaki powoduje wilgoć. 

►Farba zabezpieczająca przed algami i grzybami. Powiedz stop algom i grzybom. Wykorzystaj farbę, która chroni drewno i pozwala mu oddychać. 

►Ochrona powierzchni drewnianej przed owadami. Mikroorganizmy niszczą drewno i powodują powstawanie ciemnych plam. Drewno można na szczęście zabezpieczyć. Zabezpiecz malowaną powierzchnię drewnianą używając lakierów, farb, impregnatów marki Osmo. 

FARBY DO DREWNA ZEWNĘTRZNA - IDEALNE DLA MEBLI TARASOWYCH I OGRODOWYCH

Zależy Ci na ochronie mebli tarasowych oraz ogrodowych? Wykorzystaj zestaw do pielęgnacji mebli ogrodowych Osmo. Farba do drewna na zewnątrz pomoże Ci w renowacji i pielęgnacji drewna - przywracając dawny blask! Zdziwisz się jak piękne mogą być Twoje meble ogrodowe przy użyciu naszego zestawu!