Katalog

Dostępność
Stan:

Nowe produkty

Farby do drewna 

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

FARBY DO DREWNA I MEBLI NA ZEWNĄTRZ

Szukasz farb do drewna i mebli na zewnątrz? Nie mogłeś lepiej trafić! Farba do drewna na zewnątrz Osmo nie tylko kryje, lecz również pielęgnuje i zabezpiecza drewno! Impregnaty do drewna marki Osmo oparte są na naturalnych olejach roślinnych i woskach otrzymywanych ze słonecznika, soi, lnu i ostu. Dzięki temu są bardziej skuteczne niż tradycyjne farby do drewna, co więcej farba do drewna na zewnątrz Osmo to tak naprawdę naturalna powłoka, która pozwala drewnu oddychać. Te naturalne woski ochronne zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością, pigmenty nie zawierają szkodliwych metali ciężkich, a dezodoryzowane spirytusy mineralne zapewniają równomierne rozprowadzenie powłoki.

Farba do drewna na zewnątrz Osmo jest niezwykle wydajna i pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze oraz czas. Po nałożeniu 1 lub 2 warstw można uzyskać idealne pokrycie powierzchni drewnianej bez użycia preparatu gruntującego. To kolejna przewaga naturalnych powłok kryjących Osmo nad zwykłymi farbami do drewna na zewnątrz!

FARBA DO DREWNA NA ZEWNĄTRZ

Szukasz ekologicznej i pielęgnującej farby kryjącej do drewna na zewnątrz? Nie mogłeś lepiej trafić! 

Olej Kryjący Zewnętrzny Osmo jest odporny na warunki atmosferyczne i drobne uszkodzenia. Często określany jako ekologiczny, pielęgnujący lakier do drewna. Ten wyjątkowy olej do drewna nie pęka, nie rozwarstwia się ani nie łuszczy się. Idealnie nadaje się do odnawiania prawie wszystkich rodzajów drewna - zwłaszcza starych, bardziej zniszczonych lub zwietrzałych powierzchni drewnianych. Pozwala na nadanie drewnu pięknych, wyrazistych kolorów, maskowanie wad i nierównomiernych kolorów starych desek.

Lazura Jednorazowa to specjalna farba do drewna, która pomoże Ci w szybkim tempie pomalować zewnętrzną powierzchnię. Już jedna warstwa lakieru zapewnia optymalną ochronę drewna nadając jej transparentny kolor, który pozwala ślad w drewnie zostawiony przez piłę. To bardzo dobre połączenie - dzięki lazurze jednorazowej w szybki sposób uzyskujemy ciekawy kolor z zachowaniem naturalnej tekstury drewna!

FARBA DO DREWNA ZEWNĘTRZNA – ZASTOSOWANIE

Zewnętrzna farba do drewna Osmo posiada szerokie zastosowanie:

Kryjąca farba do powierzchni zewnętrznych Osmo jest dostępna w wielu kolorach, dzięki czemu możesz pomalować swoje drewno naturalną i kryjącą powłoką. Możesz użyć naszej zewnętrznej farby do drewna, by pomalować swoje drewno na dowolny kolor.  Popularnym kolorem jest farba do drewna  zewnętrzna szara.

Użyj farby do drewna na zewnątrz marki Osmo aby pomalować drewniane elewacje, meble ogrodowe, płoty, domki wypoczynkowe, okna czy altanki ogrodowe. Produkty marki Osmo posiadają szerokie zastosowanie. 

CZYM MALOWAĆ DREWNO NA ZEWNĄTRZ?

Szukasz impregnatu, który dobrze zabezpieczy twoje drewno , chroniąc je przez gniciem, deszczem czy porysowaniem? Mamy dla Ciebie produkt idealny! 

ZABEZPIECZ MALOWANĄ POWIERZCHNIĘ DREWNIANĄ

FARBY DO DREWNA ZEWNĘTRZNA - IDEALNE DLA MEBLI TARASOWYCH I OGRODOWYCH