Wosk Dekoracyjny -kolory transparentne

Wosk Dekoracyjny - kolory transparentne - OSMO

Indeks:

49,99 zł
Brutto
Kolory
Pojemność
Ilość

Wosk Dekoracyjny OSMO - kolory transparentne 

Przeznaczony do dekoracyjnego wykończenia i ochrony drewna do wewnątrz: paneli ściennych, drzwi, listew. Nadaje się też do drewna klejonego, płyt wiórowych i MDF. Idealny jako barwiący grunt do podłóg oraz do przemalowania pociemniałych powierzchni drewnianych. Szczególnie zalecany do zabawek i mebli dziecięcych.

 

 

Regulamin Sklepu Internetowego

Powierzchnia gotowa w 1 - 2 dni, 1 - 2 powłoki

1. Pierwsza warstwa na surowe, wyszlifowane drewno ok. 35 ml/m2.

2. Błędy w aplikacji można skorygować na mokrej powierzchni w ciągu 30 minut od naniesienia pierwszej warstwy.

3. Czas schnięcia ok. 12 godzin w normalnych warunkach (23°C / 50% wilgotności względnej). Niższe temperatury i/lub wyższa wilgotność mogą wydłużyć czas schnięcia. Zapewnić dobrą wentylację


BARWIENIE POWIERZCHNI NIEOBCIĄŻONYCH

Barwienie transparentne: w ciągu 20 minut od nałożenia materiału rozetrzeć go wzdłuż słojów drewna niekłaczącą szmatką lub padem.

Barwienie intensywne (wyłącznie woskami ze str.19): Nałożyć 1 warstwę (tak, jak w pkt.1-3). Po jej wyschnięciu powtórzyć proces aplikacji. Nie należy jednak nakładać więcej niż 2 warstwy wosku! Ważne: Ta metoda barwienia nie nadaje się do podłóg.

BARWIENIE POWIERZCHNI OBCIĄŻONYCH

Barwienie podłóg: Dokładnie rozprowadzić jedną warstwę materiału i zebrać jego nadmiar. Nie nakładać więcej niż 1 warstwy Wosku dekoracyjnego! Czas schnięcia ok. 24 godz. (zamiast 12 godz., jak w pkt.3). Po wyschnięciu powłoki nałożyć warstwę wykończeniową bezbarwnego Wosku Twardego Olejnego (zużycie ok. 35 ml/m2) i pozostawić do wyschnięcia ok. 8-10 godz. Na podłogach barwionych na biało nałożyć warstwę wykończeniową Wosku Twardego Olejnego Kolor (3040).

997 Przedmioty

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Karta Charakterystyki

Pliki do pobrania (133.03KB)

Karta Produktu

Pliki do pobrania (486.78KB)

produkty powiązane